Preloader Close
# Hava Yolu Taşımacılığı
Destek Hattı: +90 212 662 19 72

Multimodal ve İntermodal Taşımacılığı

MULTİMODAL&İNTERMODAL

Multimodal ve İntermodal Taşımacılığı

Bazi durumlarda urunlerin sevkiyatinda ihtiyaçların tek bir taşıma yöntemi kullanılarak karşılanması ekonomik ya da efektif olmayabilir. Multimodal ve Intermodal Taşımacılık, ürünlerin bir ya da birden fazla taşıma ünitesi ve farklı tasıma yöntemleri kullanılarak teslim edileceği yere hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaştırılması olarak ifade edilmektedir.

Mega Alfa, sahip olduğu geniş acenta ağı, güvenilir lojistik partnerleri ve her biri konusunda uzman ve tecrübeli ekibiyle elleçlediği ithalat, ihracat ve transit yükler için uçak+kamyon, uçak+deniz, deniz+tren, tren+kara, kamyon+uçak, gibi farklı kombinasyonları kullanmakta ve sevkiyatın her aşamasında ihtiyaç duyulan yükleme, boşaltma, lashing, transit gümrükleme, sigortalama, gözetim, düzenli ve kesintisiz bilgi akışı gibi hizmetleri sağlayarak, malları gideceği son noktaya sorunsuz ulaştırmaktadır.

Multimodal ve İntermodal Taşımacılığı
  • Intermodal taşımacılıgin en buyuk avantaji doğanın korunmasına olan katkisidir. Mega Alfa Lojistik daha az yakıt tüketimi yaparak kendi ve partnerlerinin karbon ayak izlerinin küçülmesini sağlar. Zamandan kazanmak adına denizyolunun daha avantajlı olduğu durumlarda denizyolunu, trafik gibi olumsuz durumlardan etkilenmemek adına demiryolu tercihlerini kullanan Mega Alfa Lojistik, bu noktada büyük ölçekli projelerde kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Multimodal ve İntermodal Taşımacılığı