Preloader Close
# Hava Yolu Taşımacılığı
Destek Hattı: +90 212 662 19 72

Hava Yolu Taşımacılığı

HAVA YOLU

Hava Yolu Taşımacılığı

Globalleşen dünya ticaretinde her gün artan rekabetin neticesinde müşterilerin daha hızlı termin ve rekabetçi fiyat beklentilerini kaliteli hizmet ve ekonomik çözümlerle karşılamayı ilke edinmiş olan Mega Alfa Lojistik, gerekli yatırımları yaparak her türlü talebi karşılayacak seviyeye ulaşmış ve bu doğrultuda dünyanın her noktasında farklı havayolu ve transit süre seçenekleri ile gerek havalimanı gerekse kapı teslim havayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

Mega Alfa Lojistik doğru ve etkili çözümler için firmalara yolun en başında en uygun yol haritasını çizer. Bu yol haritasını oluştururken müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun en ideal operasyonu belirler. Olası problemleri tespit ederek alternatif çözümler üretir. Operasyonun her aşamasında kesintisiz şekilde erişilebilirdir. Bu süreç içerisinde loijistiğin her aşamasından partnerlerini bilgilendirir.

Akıllı Planlama + Başarılı Sonuç + Kesintisiz İletişim
Zamanla yarışan operasyonlar için ideal çözüm.

Taşımacılık sistemleri arasında hızın en çok önem kazandığı operasyonlarda tercih edilen havayolu taşımacılığı, bu konuda deneyimli bir kadro ile güvenle tamamlanır. Mega Alfa Lojistik, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve havayolu taşımacılığındaki başarılı projeleriyle öne çıkmaktadır.

Geniş taşıma ağı ve yerleşik ara lokasyonları sayesinde dünyanın tüm havalimanlarını kullanarak kapıdan kapıya teslimat yapabilen Mega Alfa Lojistik, yalnızca belli lokasyonlar arasında havayolu taşımacılığı değil, kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya gibi seçenekleri intermodal bir anlayışla yürütebilecek operasyonel güce sahiptir.

Hava Yolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığında;

  • Havalimanından Havalimanına teslim
  • Kapıdan Kapıya teslim
  • Tehlikeli Madde Taşımacılığı
  • Bozulabilir (Perishable) ürün taşımacılığı
  • Charter (uçak kiralama)
Hava Yolu Taşımacılığı